Translator GOOGLE    angielski  niemiecki  rosyjski   litewski   czeski   słowacki  
Rozmiar: 6614 bajtów
 GOŁĘBIE RASOWE - PORTAL  HODOWCÓW  i  MIŁOŚNIKÓW   GOŁĘBI Forum Foto - album @ e-mail
Rozmiar: 719 bajtów  AKTUALNOŚCI

Rozmiar: 719 bajtów  HODOWCY
      Adresy /wg grup/
      Galerie hodowców
      Poradnik hodowcy
      Spotkania hodowców

Rozmiar: 719 bajtów  GOŁĘBIE
      Wzorce
      Zdjęcia /wg ras/
      Polskie rasy
      Nowe rasy
      Ginące rasy
      Giełdy lokalne
      Literatura

Rozmiar: 719 bajtów  WYSTAWY
      Relacje z wystaw
      Terminy wystaw
      Regulaminy

Rozmiar: 719 bajtów  GOŁĘBNIKI
      Ogrodowy
      Komorowy
      Budkowy
      Wyposażenie

Rozmiar: 719 bajtów  ZWIĄZKI  HODOWCÓW
      Wykaz oddziałów PZHGRiDI

Rozmiar: 719 bajtów  LINKI
      Ciekawe strony dotyczące
      hodowli gołębiAktualności, komunikaty - archiwum
Szukasz właściciela znalezionego gołębia pocztowego to skorzystaj z wyszukiwarki wpisując numer odziału, który znajduje się na obrączce.


W pątek 17 lipca odbyła się ceremonia pogrzebowa w której uczestniczała rodzina i koledzy
Pana Genia Czepczyńskiego.

Rozmiar: 25415 bajtów  Rozmiar: 25415 bajtów 
Rozmiar: 25415 bajtów  Rozmiar: 25415 bajtów 
Rozmiar: 9314 bajtów W dniu 13.07.2009 odszedł od nas Eugeniusz Czepczyński członek Poznańskiego Związku Hodowców Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego w Poznaniu. Hodowca gołębi, sędzia międzynarodowy, inicjator i współtwórca Katalogu Wzorców Gołębi Rasowych, dobry kolega, dla wielu przyjaciel. Cały swój wolny czas poświecił gołębiom lub sprawom związanym z gołębiarstwem. Czynnie uczestniczył w pracach Poznańskiego Związku. Był zaangażowany w szkolenie nowych sędziów, nigdy nie brakowało mu czasu, aby podzielić się z młodszymi kolegami swoim doświadczeniem i służyć dobrą radą. Gdy zdrowie nie pozwoliło mu na dalsze prowadzenie hodowli, to rzeźbił gołębie w drewnie, które pozostaną pamiątką u wielu hodowców. Odszedł od nas i nie spotkamy go już przy sędziowaniu gołębi na wystawach, nie pojedzie z nami na zagraniczne wystawy , nie przyjedzie jak to czynił w każdą niedzielę na Sielankę, ale zawsze pozostanie w naszej pamięci i duchem będzie przy nas.

Kilka pamiątek ze zbiorów Eugeniusza Czepczyńskiego(kliknij)

Pogrzeb odbędzie się w piątek 17 lipca 2009r o godz. 14.35 w Poznaniu na Junikowie.Warszawskie ZOO organizuje Dzień Ptaków połaczony z pokazem gołębi rasowych. W przedsięwzięciu tym wspierać nas będzie Warszawski Związek Hodowców Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego. Jesteśmy przekonani że wydarzenia spotka się z ogromnym zainteresowaniem wszystkich Warszawiaków i innych odwiedzających nas w tym dniu osób. Impreza odbędzie się w niedzielę 2 sierpnia br między godziną 9.00 a 17.00. Serdecznie zapraszamy.
Kierownik Działu Dydaktycznego Agata BoruckaW dniu 20 czerwca 2009r. w Poznaniu odbył się Walny Zjazd Delegatów Polskiego Związku Hodowców Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza na którym uchwalono, że w dniu 12 września 2009r odbędzie się sprawozdawczo - wyborczy Zjazd Delegatów PZHGRiDI.W dniu 30.05.2009 na Nadzwyczajnym Walnym Zebraniu Członków Poznańskiego Związku Hodowców Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego został wybrany nowy Zarząd oraz zatwierdzony nowy statut Poznańskiego ZHGRiDO.
Skład nowego Zarządu:
Prezes: Godfryd Kuryło
V-ce prezes ds. organizacyjnych: Mieczysław Rusinek
V-ce prezes ds. hodowlanych: Stanisław Izydorek
Skarbnik: Henryk Przybylski
Sekretarz: Andrzej Lenarczyk
Członek: Stanisław Antysiak
Członek: Wacław Bachorski
Członek: Bogdan Lisiewicz
Członek: Jerzy PawliczakKrajowa Wystawa Gołębi Młodych
odbędzie się w dniach 7 - 8 listopada 2009 w Czaplinku.Komunikat Zarządu PZHGRiDI
Informujemy kolegów hodowców, że w dniu 24,02,2009 r Polski Związek Hodowców Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza został zaproszony do udziału w 58 Niemieckim Pokazie Gołębi od dnia 04 do 06. 12. 2009 roku na terenie Targów Lipskich w Lipsku. Zaproszenie wystosowało Lipskie Stowarzyszenie Hodowców Drobiu Rasowego 1869 e.V. Z ramienia Zarządu Głównego Koordynatorem ds. związanych z w/w wystawą jest kolega Borawski Zdzisław 05-822 Milanówek ul. Żabie Oczko 6. tel. 0-22 758 31 92.
Wszystkich kolegów zainteresowanych wystawą prosimy o kontakt z kolegą Borawskim
Zarząd PZHGR i DIEuropejska Wystawa gołębi, kur, królików oraz egzotyki - Nitra 2009 SŁOWACJA

Zarząd PZHGR i DI informuje, że Europejska Wystawa gołębi, kur, królików oraz egzotyki, odbędzie się w dniach 20-22 listopada 2009 roku w Nitrze na Słowacji. Koszty uczestnictwa to:
24 euro - wpisowe (w tej kwocie mieści się koszt katalogu) jaki otrzyma wystawca 12 euro - opłata za 1 oczko wystawowe.
W wystawie mogą brać udział zwierzęta nie starsze jak 5 letnie. ( rocznik 2004 i mlodsze)
Wystawione zwierzęta i ich hodowcy mogą otrzymac tytuły: .......cd.Na portalu została zainstalowana nowa wersja FORUM. Wszystkie wpisy z poprzedniego forum zostały przekonwertowane do nowego. Wchodząc na forum należy ponownie się ZALOGOWAĆ.


Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 10
golebie ozdobne,  gołębie rasowe,  gołębnik,  hodowcy gołębi         *** 1999 - 2013 Jerzy Bogacz ***        Portal opracowano przy współprcy z Maciejem Kolińskim